Vištienos šašlykai orkaitėje arba kai nėra savo kiemo, o šašlykų norisi…

2012-06-28 10:30 autorius , palikite atsiliepimą

Nežinau, kaip jums, bet man, kartais taip norisi šašlykų, o savo kiemo nėra. Esu mačiusi kepsnines – šašlykines skirtas balkonams, bet vis nesiryžtu nusipirkt. Gal kas turit, ar išbandėt? Brūkštelkit komentarą, būsiu dėkinga.

Kai labai labai norisi, kepu šašlykus orkaitėje, ne kartą kepiau ir mikrobangėje, naudodama grilio funkciją. Na, tokie šašlykai natūralios malkos dūmu nekvepia, bet nėra ir prasti. Tokie neprasti, kad kol susiruošiau nufotografuoti, liko vienas nedidėlis iešmelis.  Labai tinka vakarienei paįvairinti, nepakartojami šaltą žiemos vakarą, kai lauke kepta mėsa, jau kvepia nostalgija  vasarai.

Šis, vištienos šašlykų, receptas  toks paprastai ir greitas, kad vadinu jį – tinginių variantu. O, kai šašlykai vištienos, tai dar ir labai greitai iškepa!

Reikės:

~ 1 kg vištienos krūtinėlės,

 2 pakelių Santa Marijos marinato BBQ marinade (žalio pakelio) – marinato su česnakais ir prieskoniniais augalais.

bambukinių iešmelių.

Gaminame:

Vištienos krūtinėlę supjaustom gabalėliais, supilame marinatą ir gerai išmaišom, paminkom. Pamarinuojam apie valandą ar kelias, kiek turim kantrybės. Kuo ilgiau tuo geriau.

Prieš veriant iešmelius pamirkome kelias minutes vandenyje, kad iškeptus šašlykus būtų lengviau nuverti. Suveriam marinuotą vištieną.

Šašlykų iešmelius dedame ant grotelių (ar sugniaužytos folijos) ir kepame iki 180 – 200  laipsnių įkaitintoje irkaitėje ~ 15 – 20 min. Svarbu šašlykų neperkepti, kad nesudžiūtų ir neliktų kieti.

Skanaus!

Tags:

Kategorijos: Greitai paruošiama, Pietums, Receptai, Svečias, Vištiena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *