Šparaginių pupelių sriuba arba dukriuko mylimiausia…

2012-05-09 13:25 autorius

Mamos, kurios turi mažų vaikų, žino, koks galvos skausmas yra sriuba. Lengviau, kai randi vaiko mėgstamą, bet juk reikia ir įvairovės, o ir ta mėgstama neilgai būna. Tada vėl viskas iš naujo….  Ši sriuba paprasta, gal todėl mažoji ją labai mėgsta. Jei kuriai mamai pravers, bus smagu. O gal kai kam tiesiog bus idėja ar priminimas seniai pamirštai sriubai.

Reikės:

2  didelių saujų  šaldytų šparaginių pupelių (jei turim šviežių- dar geriau),

1 didelės morkos,

ketvirčio svogūno galvytės,

1 šviežios vištienos šlaunelės mėsos (galima keisti sultinio kubeliu ar pan.)

nedidelės saujos vaikiškų mėgstamų makaronų,

druskos, lauro lapelio, krapų.

Gaminame:

Vištienos šlaunelės mėsą gerai nuplauname ir pamirkome kokią valandą užpylę šaltu vandeniu. Jei vandenį pakeisit kartą, bus dar geriau,  mėsai verdant nebus net ką nugraibyt (kalbu apie verdant mėsą susidariančias putas) galima bus iš karto virti sultinuką.

Pirma išverdame vištienos sultinuką, sudedame į puodą vištienos šlaunelės mėsą (man smagiau ir nulupta odele) pusę galvytės svogūno, lauro lapelį, beriame druskos, užpilame vandeniu ir verdame, kol vištena išverda. Išvirusią mėsą išimame, sultinuką nukošiame arba tiesiog išgriebiame svogūną ir lauro lapelį.

Į verdantį sultinį dedame nuplautas šparagines pupeles, pjaustytą morką, daržovėms apvirus suberiame vaikiškus makaronus, pagardiname druska jei reikia ir smulkintais krapais. Jei nulupome virdami vištienos odelę, sriubai išvirus įpilame šaukštą tyro alyvuogių aliejaus.

Valgome pagardintą lašeliu grietinės.

Skanaus!

Tags: , ,

Kategorijos: Greitai paruošiama, Receptai, Sriubos, Vaikams

Atsakymų į “Šparaginių pupelių sriuba arba dukriuko mylimiausia…”: 70

  1. 2unavailable parašė:

    1punctual

  2. 1baseball parašė:

    2viruses

  3. hiv negative dating an hiv positive gay man https://gay-singles-dating.com/

  4. 2hauteur parašė:

    1selection