Citrininis kūno šveitiklis arba pirmas blynas neprisvilo….

2012-06-17 22:51 autorius 16 Comments

Citrininiam kūno šveitikliui

Reikės:

5 VŠ mėgstamo rupumo jūros druskos (imiau smulkesnę, nes rupi braižo odą),

1 VŠ ypač tyro alyvuogių aliejaus,

1 citrinos.

Gaminame:

Jūros druską supilame į indą, pilame alyvuogių aliejų, spaudžiame citrinos sultis, nupjauname citrinai žievelę ir smulkiau supjaustę beriame į masę. Gerai pamaišome, patriname žieveles.

Pradžioje šveitiklis kvepėjo tik alyvuogių aliejumi, po nakties radau gražiai susisluoksniavusį ir jau kvepiantį citrina. Stiklinė su šveitikliu stovėjo ant virtuvinės spintelės, namo gryžęs vyras paklausė: kas čia? ir ar galima išgerti, suvalgyti? Tai buvo kaip komplimentas, skaniai atrodo,- pasakė.

Citrininis šveitiklis nuostabiai kvepia ir pasižymi anticeliulitinėmis savybėmis, alyvuogių aliejus –  drėkina odą, jūros druska giliai valo odą, pašalina negyvų ląstelių sluoksnį.

Naudojimas ( na gal kas nežino…) druską pamaišykite, kad susimaišytų su aliejumi, saują druskos šveliniai įtrinkite į odą prausimosi metu.

Naudodama namuose gamintą šveitiklį, nepastebėjau jokio skirtumo tarp jo ir pirkto, ne vieną dešimtį litų kainuojančio šveitiklio. Naudoti buvo labai malonu, kvepėjo citrina. Gerai susigėrė į odą, oda buvo švelni, neprarado drėgmės. Super!!!

Proporcijos nužiūrėtos iš čia.

Kategorijos: Namų SPA

Atsakymų į “Citrininis kūno šveitiklis arba pirmas blynas neprisvilo….”: 16

  1. slots parašė:

    caesars casino free slots https://pennyslotmachines.org/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.